Küsi pakkumist tallinn@milastudio.ee või helista meile +372 74144 04!
Teeme Sinu ürituse eriliseks!


MILA STUDIO TALLINN asub Rotermanni kvartalis, kesklinna südames, paari sammu kaugusel vaatamisväärsustest, sadamast, vanalinnast ja ööklubidest.Me mahutame kuni 45 külalist ja Sinu üritus on privaatne.
Milas toimutavatel seminaridel on istekohtadega mahutavus kuni 20 inimest.Stuudio on disainitud New Yorgi stiilis – kaunis ja hubane valguslahendus, mugavad diivanid, kõrged kokteililauad, avatud baar baristaga, terrassid vanalinna ja sadama suunas. Atmosfäär on suurlinnalik ja pidulik, tunda on südalinna vibe'i.
Mila baar on Sinu üritusel avatud: valikus klassikalised ja majakokteilid, käsitööõlu, siidrid ja kohvijoogid. Külmikud ja veiniriiul on täidetud majaveinidega. Majavesi jõhvikatega on külalistele serveeritud tasuta! Kõik joogid Sinu üritusel serveerib meie baar ja teenindajad.Mila köök katab vitriinid maitsvate suupistetega – kõik tarbed on hinna sees (salvrätid, nõud, tordiküünlad jm). Valides toitlustuse Mila köögist jääb ära toidu kohaletoimetamise vaev.
Küsi personaalset pakkumist!Projektor ja suur ekraan võimaldavad luua peo meeleolu või seminari läbi viia. Üle kogu maja on installeeritud suurepärase kvaliteediga muusikasüsteem. Kasutada on Mila Studio Spotify ja Youtube reklaamivaba premium konto!
Mila teeb koostööd auhinnatud ürituste ja pulmafotograafiga Klavs VasilevskisVõimalus rentida üritusele polaroid kaamerad.
... & ka DJ-de muusikute, õhtujuhtide, someeljeede ja baarmenidega, kes loovad peost erilise elamuse!
Mila Studio aitab kaasa Sinu ürituse korraldamisel ideedega. 

Lepi kokku aeg kohtumiseks!

✦ MAJA RESERVEERING 

✦ ESMASPÄEVA-NELJAPÄEVA ÕHTU 

✦ 490/5H✦  LISATUND 100/H

✦ REEDE - PÜHAPÄEVA ÕHTU 

✦ 550/5H LISATUND 110/H

privaatsed ruumid südalinnas ✦ peokorraldus ✦ avatud baar baristaga ✦ teenindus ✦ projektor ✦ suur ekraan ✦ suurepärase kvaliteediga helisüsteem ✦ spotify & youtube reklaamivaba premium ✦ esinemistehnika ✦ konditsioneer ✦ elav küünlatuli ✦ efektvalgustused ✦ kõik lisatarbed hinna sees (toitude serveerimine, tordiküünlad, salvrätid, taldrikud jm)

✦ ÜRITUSE JÄRGNE KORISTUS ✦

✦  50 ✦

✦ MILA STUDIO SEMINARI KORRALDAMISEKS ✦

KUNI 20 KÜLALIST

✦ ESMASPÄEV - REEDE 9.00-17.00 ✦ 

✦ 60*/H  390*/8H

✦ ESMASPÄEV - REEDE 17.00-21.00 

✦ 75*/H ✦

✦ LAUPÄEV / PÜHAPÄEV 9.00-21.00 ✦ 

✦ 75*/H 450*/8H

✦ SEMINARI JÄRGNE KORISTUS 

✦  35 

*Minimaalne ruumirent on 4h või 240€

✦suurlinnalik ja eriline atmosfäär ✦ sõbralik hind ✦ ruumid (3) kokku 85m2 ✦  wifi ✦  päevavalgus ✦  pimenduskardinad ✦  projektor ✦  suur ekraan ✦  suurepärase kvaliteediga helisüsteem ✦ valgetahvel ✦ konditsioneer ✦ mugavad istmed ✦  seminaritoolid tekstiilkattega ✦  seminarilauad ✦  rõdud suitsetamisvõimalusega ✦  toitlustus ja kohvipausid ✦  avatud baar ✦  parkimine Paadi 1A EP42 Europargis ainult 4€ / 24h ✦ HDMI ühendus koos üleminekutega erinevatele seadmetele✦ FOTOGRAAF ✦  FOTOBOKS ✦  POLAROIDKAAMERA RENT ✦  


✦ KOKTEILIKOOLITUSED ✦  VEINIDEGUSTATSIOONID ✦ KÄSITÖÖÕLUÕHTUD ✦


✦ TEEMAPIDU ✦ ABI PEOKORRALDAMISEL ✦


✦  ELAV MUUSIKA ✦  DJ  ✦ ÕHTUJUHT ✦
KOHTUMISENI LINNA SÜDAMES!
Küsi pakkumist tallinn@milastudio.ee või helista meile +372 74144 04!
Teeme Sinu ürituse eriliseks!

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.
Email again: