NB! Kallid Mila külalised! Tartu Mila Studio sulges uksed 9 aasta tegutsemise järgselt 2023aasta suve alguses, endiselt tegutseme edasi Tallinna Mila Studios eraürituste ja seminaride korraldamisega. Aitäh usalduse eest! - Rosmari Marrandi-Vasilevska
Küsi pakkumist info@milastudio.ee või helista meile +372 74144 04!
Teeme Sinu ürituse eriliseks!


MILA STUDIO TARTU asub Tartu vanalinnas, Raekoja platsi lähistel, kesklinna südames, paari sammu kaugusel vaatamisväärsustest, kohvikutest  ja ööklubidest.


Me mahutame kuni 45 inimest ja Sinu üritus on privaatne. Milas toimutavatel seminaridel on istekohtadega mahutavus kuni 20 külalist.Stuudio on disainitud Itaalia Villa stiilis – puitpõrandad, kõrged uksed ja laed, elava tulega kaminad, kuldne vann, kõrged kokteililauad, valgustatud disainlagi. Atmosfäär on pidulik, intiimne ja hubane, põlevad küünlad ja efektvalgustid, tunda on Tartu vanalinna vibe'i koos kõikide kaasuvate mugavustega. 


Mila baar on Sinu üritusel avatud: valikus klassikalised ja majakokteilid, käsitööõlu, siidrid ja kohvijoogid. Külmikud ja veiniriiul on täidetud majaveinidega. Majavesi on külalistele serveeritud tasuta!  Kõik joogid Sinu üritusel serveerib välja meie baar ja teenindajad.Mila köök katab vitriinid maitsvate soolaste ja magusate suupistetega – ka kõik tarbed on hinna sees (salvrätid, nõud, tordiküünlad jm). Valides toitlustuse Mila köögist jääb ära toidu kohaletoimetamise vaev. Küsi personaalset pakkumist!


Projektor ja suur ekraan võimaldavad luua peo meeleolu või seminari läbi viia. Üle kogu maja on installeeritud kvaliteediga muusikasüsteem. Kasutada on Mila Studio Spotify ja Youtube reklaamivaba premium konto!Mila teeb koostööd auhinnatud ürituste ja pulmafotograafiga Klavs Vasilevskis. Võimalus rentida üritusele polaroid kaamerad.
... ja ka DJ-de muusikute, õhtujuhtide, someeljeede ja baarmenidega, kes loovad peost erilise elamuse!

Me aitame kaasa Sinu ürituse korraldamisel ideedega. Lepi kokku aeg kohtumiseks!✦ FOTOGRAAF ✦  FOTOBOKS ✦ POLAROIDKAAREMA RENT ✦✦ VEINIDEGUSTATSIOONID ✦ KOKTEILIKOOLITUSED ✦  KÄSITÖÖÕLLEÕHTUD ✦✦ TEEMAPIDU ✦ ABI PEOKORRALDAMISEL ✦✦ ELAV MUUSIKA ✦  DJ ✦ ÕHTUJUHT ✦ KOHTUMISENI LINNA SÜDAMES!
Küsi pakkumist info@milastudio.ee või helista meile +372 74144 04!
Teeme Sinu ürituse eriliseks!Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.